
KEN SANDE: „Istenben bízni nem azt jelenti, hogy azt hisszük, Ő majd szépen mindent megtesz, amit mi akarunk, hanem azt: Ő mindent megtesz, amiről Ő meg van győződve, hogy az jó.”

KEN SANDE: „Istenben bízni nem azt jelenti, hogy azt hisszük, Ő majd szépen mindent megtesz, amit mi akarunk, hanem azt: Ő mindent megtesz, amiről Ő meg van győződve, hogy az jó.”