Nagyon hálás vagyok az Úrnak, hogy az Akadémiára vezetett. A tanítások szinte minden percét élvezem. Olyan jó a pezsgő hangulat a szünetekben, a testvérekkel találkozni, közösséget megélni. Ez a képzés a gyakorlatias keresztyén életre is felkészít a teológiai tudáson túl, és sokat fejlődtem az Atyával való szeretetkapcsolatban is. Korábban inkább a törvényre és a cselekedetekre való fókuszálás határozta meg a lelki életemet, egy rigorózus istenképem volt. Ez változott pozitív irányba. Hálás vagyok a mentori alkalmakért is: a megélt őszinte, reflektáló közösségért. Megerősödve szeretnék szolgálni Isten dicsőségére, mások épülésére!

